Projekty a realizace

Současné projekty a realizace

V současné době připravujeme a realizujeme pro rok 2020 až 2022 ve spolupráci s předními dodavateli z České republiky i zahraničí několik projektů.

Každý připravovaný projekt výstavby vychází ze základních parametrů našeho zaměření  a jeho realizaci věnujeme maximální péči. Od samého začátku klademe důraz na kvalitu provedení, zvolenou lokalitu realizace dle budoucího způsobu využití s maximálním důrazem na ekonomiku provozu a péči o životní prostředí.

Chceme, aby námi realizované projekty poskytly svým budoucím majitelům něco více než pouze prostor pro bydlení či rekreaci. Chceme, aby jim dodaly pocit jedinečnosti a relaxace v “oáze klidu a pohody” na svém malém kousku přírody v blízkosti metropole hlavního města.

“Oáza klidu a pohody ”  Praha  5

Realizace menšího projektu na ploše o rozloze pouhých 2000 metrů čtverečních s pěti domky ve stylu “Klasik ”  na hranici lesa, představuje opravdovou oázu klidu. Přesto, že se jedná o základní řadu domků, uživatel v nich nalezne vše co potřebuje  a to ve zcela jedinečném provedení.


“Oáza klidu a pohody ” Praha 10

Přímo uprostřed borovicového háje odděleně od ruchu velkoměsta vzniká projekt  oázy klidu  na ploše  4900 metrů čtverečních s pouhými 11 domky ve stylu moderní řady a to jen několik desítek metrů od vodní nádrže.
Jediná příjezdová komunikace předurčuje toto místo k naprostému klidu a nerušené pohodě.


“Oáza klidu a pohody ” Praha 7

Klid na břehu Vltavy s výhledem na okolní zástavbu lemovanou skalní stěnou, tak to je projekt oázy klidu Prahy 7. Chlouba nejbližších realizací pro náročnější klienty představuje uzavřenou oázu v moderním provedení s nadstandartními prvky výbavy, posezením i relaxací na ploše 6000 metrů v provedení osmi domků.


“Oáza klidu a pohody” Praha 9

Příprava realizace  projektu na pozemku cca 12 600 metrů v krásné, lesem obklopené krajině, zcela oddělené od okolního světa se skvělou dostupností, to je projekt o 21 domech v oáze klidu na svažitém pozemku s rekreačním potenciálem. S ohledem na široké okolí bude celý projekt zasazen do okolní přírody právě ve stylu “klasik”.

Tvůj domeček s.r.o.   

Křížovnická 86/61

110 00 Praha 1 - Staré Město

IČO: 085 21 859

tel.: +420 242 488 299  

e-mail: info@tvujdomecek.cz